Szkoda straconych punktów, Junak 2007/08 przegrywa na inauguracje..

Rundę wiosenną rozpoczęliśmy od porażki 2:4 z drużyną Poloneza Warszawa. Bardzo szkoda, bo na Blokowej zagraliśmy naprawdę  dobry mecz. Do szczęścia zabrakło nam kolejnych trafień, bowiem okazji stworzyliśmy więcej od przeciwników. Jednak to piłka, wszyscy wiemy co się w niej liczy... Grać trzeba od pierwszej a nie 30 min... Cieszę się bardzo, że próbujemy robić na boisku to co trenujemy. Raz wychodzi lepiej, raz gorzej, ale próbujemy. A porażka, jak to porażka, zawsze boli. Głowy jednak do góry,  nie ukrywajmy że liga i rywale bardzo mocni a możliwość gry w takim towarzystwie uważam za nasz spory suckces. Ekipy Marcovii, Białych Orłów, Poloneza czy Orłów z Zielonki to naprawdę wyselekcjonowane i mocne drużyny a każdy punkt  zdobyty w lidze grając przeciwko tym zespołom będzie dla nas dużym sukcecem. Głównym celem na to półrocze jest przede wszystkim wdrażanie kolejnych elementów, o których rozmawiamy podczas treningów, wynik ważny jest jak zawsze ale przypominam, że nie najwazniejszy... Jeżeli widzieć będziemy progres  oraz drużynę walcząca tak tak jak w ostatnią sobotę to po mimo słabszego wyniku zawsze chłopcy zostaną pochwaleni... Na inauguracje zabrakło poprostu"killera" , który wykończyłby akcje całego zespołu. Pierwszą bramkę strzeliliśmy praktycznie z połowy boiska, ponieważ w końcu po godzinie gry oddaliśmy celny strzał na bramkę. Za kilka minut dośrodkowanie i piękny gol Mateusza... Za 3 min pierwszy w tym meczu ale za to jaki strzał Piotrka który chybił minimalnie, mijają kolejne 4 min i wychodzimy 3 na 1 i nic. Można tak wymieniać jeszcze i jeszcze. Wynik 2-4 nie mówi nic ... Przegraliśmy fakt ale uważam, że w następnych meczach pokusimy sie już o zdobycie punktów.

UKS JUNAK WARSZAWA- SP POLONEZ WARSZAWA 2-4

Bramki;  Wrona  Filip oraz Sujak Mateusz (asysta Marcinowski Szymon)