2009- Liga Mzpn Uks Junak - Sokol W-wa 5-3

Dzis rozegralismy ostatni mecz ligowy z zespolem Sokola W-w ,mecz zakonczyl sie wygrana Junaczkow2009 5-3 (br. Dzibdzius 3,Kubus,Kogucik) -BRAWOOOO DLA DRUZYNY!!!
Ostatni mecz byl meczem rozgrywanym przy anormalnych warunkach atmosferycznych,zar lal sie z nieba....ale wytrzymalismy go i co najwazniejsze gralismy lub probowalismy grac to co przed meczem zaplanowalismy.
Oczywiscie wynik byl wazny bo dal NAM 3 miejsce w lidze w swojej grupie,ale traktowalismy ten mecz jako tzw.gra glowna po naszych ostatnich treningach i tak jak w/w napisalem udawalo sie to i za to WAM wielkie DZIEKI!!!
Ten mecz to dalszy ciag treningu bo kazdy mecz to wykladnia tego co robimy ,dzis gra w trojkatach ,budowanie akcji bylo widoczne ,oczywiscie na pewno jeszcze nie w takim procencie jak bysmy chcieli ale nikt nie ma nic na juz i teraz.....ale MY powoli dazymy do tego i to bylo widac - BRAWOOO!!!
Akcje bramkowe znow typowo pilkarskie JA lubie bramki po grze w pilke bo to one powoduja ze pilka jest tak zapamietywalnym sportem bo jak mozna nie zapamietac trzech bramek (typowej 9) Dziubdziusia ktore przypomnialy o "starym-mlodym" Filipie - BRAWOOO Filip tak trzymaj!!!
Bramki Kubusia gdzie zagraliscie sciane w srodkowym sektorze boiska po czym Kuba huknal jak z armaty.....Brawooo zagranie- Brawooo wykonczenie!!!
Pamietamy o dobrych rzeczach i chwilach ale tez po tym meczu zapamietamy bramki stracone :
A TU SIE DZIALO......najpierw Stas obcial sie na lewej obronie i "jego"gracz strzelil nam gola,potem bramka kuriozum bo Stas strzela "dotyka" pilki ktorej jak by nie dotknal to by jej nie bylo....no i bramka rywali z rzutu roznego gdy przekazanie krycia przez Leona do Koguta dalo Sokolowi gola,szkoda tych bramek a szczegolnie 2 i 3 bo ich nie powinno byc....nauka na przyszlosc,kryjemy od bramki i na tzw.wyciagniecie reki....przynajmniej.
Nauka tez jest mowienie trenerowi o wszystkich dolegliwosciach przed meczem,bo to tez moze druzynie pomoc w grze bo pamietajcie ze gdy zawodnik czuje dyskomfort z powodu urazu lub bolu a ukrywa to ,to trener i druzyna stawia na takiego gracza a boisko weryfikuje tego dnia jego mozliwosci - sport ukazuje takie chwile az nadto i dzis to ukazal....
Musze napisac rowniez o Macku,dzis bronil i 2 bramka to tez troche jego gol ale potem juz super postawa i gra na linii bramkowej jak i na przedpolu - Brawooo Maciek!!!
Pisalem juz ze Nasza gra zmienia swe oblicze dzis tez super zrozumieliscie moja podpowiedz o grze pilka ,a przeciwnik zagral na kontre i tak powodowal nam zamieszanie za plecami obroncow,ale my czekalismy,czekalismy grajac pilka ,przeciwnik sie wyszalal a MY po prostu w koncowce dokrecilismy srube utrzymujac sie przy pilce i strzelajac zwycieskie bramki - BRAWOOO!!!
Tak wiec koniec ligi.....ale juz za 2 miesiace wracamy do niej MY Junaczki2009 w tym sezonie nie udalo sie zrealizowac celu...i uwazam to za porazke MOJA ale mysle ze wiemy co do tego doprowadzilo i na pewno nie byly to tylko wzgledy sportowe dlatego pamietacie jak rok temu nie gralismy w lidze w sezonie komunijnym ,teraz doswiadczylismy jak to sie odbija na NASZEJ GRZE...brak obozu zimowego i miesiac maj "komunijny" to duzo wstecz w naszej nauce gry w pilke nozna,rowniez nasza grupa to jak juz wczesniej pisalem to "silna grupa" ale ja bym zawsze chcial zebyscie grali tylko z tak dobrymi zespolami bo jak uczyc sie to tylko z zespolami grajacymi a nie asystujacymi na boisku.
CZUJE niedosyt ale mam usmiech na ustach ze tak szybko reagujecie na zmiany nie tylko treningowe ale i boiskowe bo ustawienia to jedno ale realizacja ich to drugie- a tutaj jest SUPER !!!
I teraz przypomnijcie sobie te porazki ktorych nie powinno byc:
- z Bialymi Orlami 1-2
- z Varsovia 4-3
- no i ta bolaca z Drukarzem 4-3...... co by bylo gdy by ha ha ale to juz historia ,jedziemy DALEJ !!!
"DOCENCIE TO CO MAMY ALE WALCZMY O TO CO PRAGNIEMY...MOZECIE WSZYSTKO  CO CHCECIE ALE MUSICIE W SWOJA SILE WIERZYC...PILKARZ KTORY NIE POZWALA SIE POKONAC,NIE DA SIE POKONAC....zapamietajcie"
p.s DZIEKI RODZICE I KIBICE NIE BYLO NAS BEZ WAS - niech to bedzie mottem tego sezonu,trudnego sezonu ale myslmy juz o nastepnym....JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO !!!
Forza Junak2009!!!

2019-06-15