Niewiele brakuje ...Potyczki ligowe 2007/08

Nie ma co ukrywać że brakuje nam wyników..Brak punktów to nasza największą bolączka..Po remisie z GKP Targówek i wygranej 3-1 w Markach liczyliśmy wczoraj na kolejne punkty ze Świtem N,D.M..Naszym najważniejszym celem jest utzrzymanie ekipy na poziomie III ligi. Uważam  ,biorąc pod uwagę że gramy w 70 procentach rocznikiem 2008 ten poziom rozgrywek jest dla nas w sam raz..Wczoraj po bardzo dobrym i emocjonującym spotkaniu ulegamy jednak w meczu o 6 punktów Switowi 1-2..Szkoda ,ponieważ prowadziliśmy po bramce Jacka 1-0 i byliśmy zespołem aktywniejszym i prowadzącym grę na połowie przeciwnika przez większość czasu..Dodam że Swit wyrównał ostatnią akcją pierwszej połowy oddając jedyny celny strzał na bramkę Adiego..Druga połowa podobna do pierwszej ...Kilkanaście rzutów rożnych w naszym wykonaniu przy może czterech rywali.Tu można zobaczyć jaką przewagę mieliśmy w tym meczu ..Jednak po czymś niezrozumiałym dla mnie do tej chwili tracimy bramkę kuriozum...I robi się 1-2..My mamy jeszcze  dwie setki Mateusza Pesce oraz Olka Zielińskiego, którzy na luzie i z zimną krwią powinni wyprowedzić nas na prowadzenie..Pomimo złego wyniku nasze mecze z GKP 0-0 ,Marcovią, 3-1 Switem  1-2 czy z liderem Mazurem Radzymin 1-5 uważam ,co może dziwić niektórych za niezłe i momentami bardzo dobre w naszym wykonaniu..Poprawiliśmy ,może z małymi wjątkami element walki ,nieustępliwości co bardzo mi się podoba..Brakuje tylko....Musimy wykorzystywać sytuację które sobie stwarzamy nic wiecej..Nikt nie oczekuję cudów ale spokoju pod bramką rywala potrzebujemy jak tlenu..Rozkręca się Mateusz Pesce,coraz lepiej radzi sobie Paweł Paradowki  oraz Janek Ryba..Dobra i stabilna forma Filipa Wrony ,Szymka Marcinowskiego,walecznośc Bartka Pakuły. Co raz pewniejszy i ratujący nie raz nam tyłek Adrian Flaszka..To widać i to cieszy !! Jacek Joński ,Mikołaj Skorza ,Olek Zieliński...Tu jest jeszcze pewna rezerwa nie wykorzystana do tej chwili..Prezentują oni wysoki poziom lecz stać ich na grą jeszcze wyższym poziomie. ...Piotrek Kuropatwa..Raz na wozie raz pod wozem..Wczorajszy mecz ..bardzo średni z porażjącą ilością błędów..Wcześniejsze mecze ligowe oraz La Ligi bardzo dobre w wykonaniu Piotrka..I tak to się kręci..Jest drużyna ,jest pozytywny duch tej ekipy która uważam daje z siebie wszystko.Daja to ,co na tą chwilę mogą zaoferować..I tak jak w pierwszych zdaniach pisałem ,jestem bardzo zadowolony z gry tych chłopców..Brakuje tyklo wyniku..Chciałem jeszce podziekować naszym kibicom..Jesteście zawsze z Nami i to jest dla naszych chłpców najwieksza nagrodą..Dla mnie trenera oczywiście też !! Za tydzień potwornie ciężki mecz w Legionowie ..a za dwa tygodnie mecz rundyz GKP o utrzymanie w III lidze..Myślałem że zapewnimy sobie to już wczoraj ..Jednak karuzela kręci się dalej...