Liga ruszyla!!! 2009 w lidze 2008.....

Nasz  zespol Uks Junak 2009/10 zdebiutowal w lidze MZPN rocznika 2008!!! Zagralismy z zespolem WRKS Olimpia w-wa wynik 5-6 (br.Jasinka,Dziubdzius,Loczek,Stas i Adas rocznik 2010-BRAWOO panowie!!!)
Zagralismy po raz pierwszy tak dluuuugi mecz (4 razy 15min.) ale dalismy rade!!! Przeciwnik byl fizycznie dominujacy nad nami,rok lub dwa to duzo,jednak nie spekalismy ha ha. Widac bylo efekty obozu letniego na ktorym trenowalismy glownie motoryke i wytrzymalosc...efekty bedzie widac z meczu na mecz ale juz jest dobrze....a mysle ze bedzie jeszcze lepiej!!!
Teraz troszke o meczu: wynik 5-6,przegrana najgorsza jaka moze byc....jedna bramka,ale taka jest pilka,ale nie o to chodzilo tego dnia. Pojechalismy tam aby wyjsc na boisko i ......zagrac swoja pilke,coz po 15min.bylo 0-2 i nie wygladalo to dobrze,ale krotka przerwa i kilka podpowiedzi i zagralismy koncertowo. Trzy kwarty wynik 5-5 walka na calym boisku,choc niektorzy z nas mniejsi  od przeciwnika o poooooonad glowe,ale gramy kreatywnie i do przodu...byly rowniez zle aspekty ale one nawet najlepszym sie przydarzaja,ale my wyciagamy wnioski i bedziemy je eliminowac ale to one rowniez motywuja nas do jeszcze wiekszej pracy na trenningach PAMIETAJCIE!!!
No coz jedna z ostatnich akcji wrzutka pilki na tzw.afere w pole karne i najwyzszy gracz Olimpii strzela spod kolana na karateke gola na 6-5.....to tez lekcja dla nas ze nie zawsze bramki efektowne ale efektywne daja radosc ze zwyciestwa. Radosc przeciwnika wielka,zawodnicy jak i rodzice sie ciesza,ale tu wkrada sie mala konsternacja bo dowiaduja sie ze grali z mlodszymi o rok a nawet dwa lata zawodnikami i wtedy super zachowanie bo dostajemy gratulacje od nich jak od druzyny przeciwnej DZIEKUJEMY.
Zagralismy pierwszy mecz,wiec teraz  juz bez emocji podejdziemy do nastepnych....teraz gramy po nauke i radosc z gry,a wyniki coz beda jakie beda....dla mnie wazna jest wasza postawa na boisku i gra a jak przyjda zwyciestwa to super ,ja rowniez bede sie cieszyl razem z WAMI jak i  waszymi rodzicami,ktorym tez dziekuje za doping i swietna postawe na trybunach wy tez  jestescie kartka ksiazki pod tytulem Junak 2009/10.
Tak wiec BRAWOOO panowie jestem z WAS dumny ,wracamy do trenningow to one dadza nam jeszcze wiecej w edukacji mlodego pilkarza,mamy juz cel,a bez niego nic nie osiagniemy uwierzcie,ja tez mam cel i zamierzam go osiagnac dlatego dajemy z siebie zawsze 100% procent.
Beda nas dopadac lzy,zlosc i porazki ale to tylko motywacja zeby jeszcze wiecej pracowac nad nimi i samym soba a wtedy nawet gdy nas dopadna przejda obok nie zauwazone,TYLKO nie poddawac sie bo gdy raz to zrobicie juz tak latwo nie bedzie wrocic na droge do obranego celu.
p.s za tydzien kolejny mecz a bedzie ich jeszcze 8 wiec FORZA Junak 2009/10!!! pozdr.trener Marcin

2017-09-03